شنبه 8 خرداد 1395

انجمن ژنتیک ایران

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن ژنتیک ایران (نوبت اول)

(به شماره ثبت 12932)

بدین وسیله از کلیه اعضای محترم پیوسته انجمن ژنتیک ایران دعوت بعمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت اول) که از ساعت 18-19 به تاریخ شنبه اول خردادماه 1395 در تهران سالن خوارزمی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد، حضور بهم رسانند.(همزمان با دومین کنگره بین المللی و چهاردهمین کنگره ملی ژنتیک ایران)

دستور جلسه:
  1. گزارش عملکرد هیئت مدیره
  2. گزارش بازرس
  3. تصویب تراز مالی سال گذشته
 

جایزه ملی ژنتیک ایران

انجمن ژنتیک مفتخر است که در پنجاهمین سالگرد تاسیس خود و در حاشیه برگزاری دومین کنگره بین المللی و چهاردهمین کنگره ملی ژنتیک، محققین برتر گرایشهای مختلف ژنتیک (ژنتیک انسانی، ژنتیک گیاهی، ژنتیک جانوری، ژنتیک ریزسازواره، بیوانفورماتیک و سلولهای بنیادی) را با اهدای "جایزه ملی ژنتیک ایران" معرفی نماید. بررسی نهایی نامزدهای دریافت جوایز در کمیته جایزه کنگره انجام و لیست منتخبین در سه زمینه محققین برتر، محققین جوان (زیر 40 سال) و چهره تاثیرگذار تعیین خواهد شد.

مبنای تصمیم گیری برای چهره تاثیرگذار، تلاشهای فرد برای توسعه و ترویج علم ژنتیک، نظیر تاسیس دوره ها و مراکز آموزشی و پژوهشی مرتبط با علم ژنتیک در کشور می باشد. در مورد محققین، مبنای امتیازبندی بر اساس شاخصهای علمی (h-index، تعداد مقالات، تعداد ارجاعات، ثبت اختراع، تجاری سازی و تاسیس شرکتهای دانش-بنیان...) می باشد.